Davutpaşa Kampüsü Adrenalin Özel YarışıPer 16.02.2017 14:01
Preliminary resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
GENÇ KIZ (8/8)Status of: 13:59
PlStnoNameYBClubTime
1Öznur KARAKAYAYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL21:42
2Ebru ÇİÇEKYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL23:59
3Filiz ARICAYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL25:26
4Esranur BAKYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL25:51
5Hanife Gül BAYRAKYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL27:28
6Rabia Sultan CUNİYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL35:02
7Gizem Özge OTLUYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL38:10
 
1Göksu AktaşSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİmp
 
 
 
GENÇ ERKEK (33/33)Status of: 13:59
PlStnoNameYBClubTime
1Emircan AVCİYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL16:40
2İBRAHİM BİLGE ULUSSEVERKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE17:12
3YUNUS BULUTORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİS20:45
4MERT TÜTÜNCÜKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE20:52
5MUHAMMED MUSTAFA AYKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE21:19
6ATIF KARABONCUKKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE21:58
7Ahmet Emirhan COŞKUNYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL23:01
8SUEDA GÜRSUSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ24:31
9EMİRHAN DURANKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE25:36
10MUHAMMED SAİD YILDIRIMKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE26:20
11Baran DURMUŞYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL27:46
12MUHAMMET ATAORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİS29:17
12AHMET KAŞLIORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİS29:17
14Halil İbrahim KARABULUTYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL30:25
15MUSTAFA BERKAY ÜNALKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE31:37
16EMİRHAN KAYIŞORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİS33:57
17HANDE KONURALPSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ34:40
18Gülden AKSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ37:45
19HATİCE TUĞÇE CANBABASAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ38:06
20YAKUP BOSTANORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİS38:24
21Yusuf Samet YILMAZYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL38:28
22MUHAMMED ESAD ÇAKIRKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE41:56
23MUHAMMED EMİR GÜRELKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE44:41
24SAHRANUR GELSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ45:17
25BAYRAM HASKULORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİS52:32
26MİRAÇ BURAK GÖNENÇKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDE1:00:30
 
HASAN ARIKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDEmp
Melih Göktuğ OLMUŞYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOLmp
ORHAN REFİK TOKTAŞKÜÇÜKÇEKMECE ŞEHİT MEHMET GÜDEmp
CENK TÜREDİORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSmp
YUNUS EMRE DİNÇORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSmp
OĞUZHAN ERSOYORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSdisq
MERT KURTORHAN CEMAL FERSOY ANADOLU LİSdns
 
 
 
ELİT (19/19)Status of: 13:59
PlStnoNameYBClubTime
1ADEM ATEŞSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ13:49
2Mehmet ÖZTÜRKYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL16:24
36RÜŞTÜ BAŞARANYILDIZ TEKNİK ÜNİ.16:43
4Serkan ÖZENYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL17:15
5Deniz ERDOĞANYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL17:18
64MUSTAFA BAYRAKYILDIZ TEKNİK ÜNİ.18:05
7Rodi Berzan ÖZDEMİRYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL20:32
8Ekin Can TAŞARYENİBOSNA ÇOK PROGRAMLI ANADOL20:40
95GİZEM MAHMUTOĞLUYILDIZ TEKNİK ÜNİ.21:19
109FURKAN ERYILDIZ TEKNİK ÜNİ.22:00
118PINAR DİNÇERYILDIZ TEKNİK ÜNİ.22:31
12BESTEM ABDULAZİZSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ29:40
13CEMRE ÖKSÜZSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ32:37
143MERVE TEKİNYILDIZ TEKNİK ÜNİ.34:31
152Emre KurşunSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ35:14
16AYLİN BAYKANSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ38:49
17HAVVA BERRE ÇOBANSAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ42:53
 
İDİL GÖKÇE KARAKAYASAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİmp
7ESİN ÖZCANYILDIZ TEKNİK ÜNİ.mp